+48 663 499 885 biuro@splawie.com.pl

Atrakcje

INFRASTRUKTURA

Przestronne zaplecze rekreacji i wypoczynku.

OTOCZENIE

Klimatyczne otoczenie pachnącego lasu.

OKOLICA

Bałtyk i nadmorskie atrakcje w okolicy.

Atrakcje

Letnisko Spławie to miłe, przyjazne miejsce do odpoczynku i zabawy! Letnisko Spławie to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy oczekują więcej niż jedynie nadmorskie atrakcje.

Wiemy ,że mały gość jest najbardziej wymagający ,dlatego tworząc plac zabaw i dodatkowe atrakcje staraliśmy się sprostać oczekiwaniom. Stale poszerzamy naszą ofertę dla dzieci ,co sezon oferując nowe formy rozrywki.

Na dzieci czeka małpi gaj ,specjalna konstrukcja bogata w wiele elementów: ruchomy most, lina do podciągania, dwie zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, drabinka, siatka do wspinaczki, rura do zjeżdżania, bocianie gniazdo, tor ninja. Do małpiego gaju przynależą huśtawki. Dodatkowo do dyspozycji najmłodszych czeka piaskownica wraz z domkiem do zabawy oraz 3 konstrukcje: sportowa, wspinaczkowa, dom.

Dużą popularnością wśród maluchów cieszy się duża trampolina mieszcząca kilkoro osób jednocześnie.Najmniejszym gościom proponujemy małą trampolinę aby zapewnić bezpieczną zabawę. Kolejną atrakcją są eko/ drewniane elementy wykorzystywane przez najmłodszych do zabaw ruchowych, a także duża kopuła do wspinaczki, linowy stożek oraz linowy box 3D.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy basen o wielkości 5×10 m oraz strefę z leżakami.

W Letnisku Spławie miejscem, które jest centrum rozrywki oraz integracji dla naszych gości jest grillowa wiata oraz miejsce na ognisko. W strefach do dyspozycji gości: duży grill/ palenisko, stoły oraz miejsca do siedzenia.

Nieodłącznym elementem wakacyjnej zabawy są gry zespołowe. Aby wyjść na przeciw zamiłowaniu naszych gości do sportu stworzyliśmy duże, piaszczyste boisko do piłki siatkowej lub badmingtona oraz piaszczyste boisko do piłki nożnej. Dodatkowo dla zwolenników tenisa stołowego przygotowaliśmy stół do ping-ponga.
Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia plenerowych gier zespołowych tj. krykiet, smashball oraz drobnego sprzętu rekreacyjnego (piłki, paletki…)

Mamy również atrakcje dla miłośników sportów wodnych, gdzie chwilom relaxu oddać się mogą na łódce oraz rowerze wodnym. Sprzęty wodne cumują na naszym stawie o wielkości ok 1 ha. Dla bezpieczeństwa dzieci posiadamy kapoki.

Letnisko Spławie to doskonałe miejsce na połączenie rodzinnych wakacji nad morzem z pasją wędkowania. Nasz staw to idealne miejsce na naukę wędkowania dla najmłodszych. Całe rodzinny z radością korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu.

Od kilku lat wspólnie z naszymi przyjezdnymi wędkarzami dbamy o jakość naszej wędkarskiej przystani. Goście nie ponoszą opłat za łowienie ryb i dbają o okazy wypuszczając je na wolność. Dzięki temu, w tej chwili możemy pochwalić się naprawdę imponującymi okazami. W naszym stawie znajdą Państwo takie gatunki ryb jak karp, karp koi, lin, amur, karaś, szczupak, tołpyga.

Wędkarzu, dbaj o zdrowie i bezpieczeństwo naszych ryb. Przyjeżdżając do naszej wędkarskiej przystani, zaopatrz się w niezbędne do tego akcesoria tj. specjalna mata, środek do dezynfekcji ryb czy duży podbierak.
Przed przyjazdem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem dotyczącym wędkowania w naszym obiekcie- regulamin.

W sezonie wakacyjnym 2023, od poniedziałku do piątku na terenie naszego ośrodka dodatkowo prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych.
Mają Państwo gwarancję, że każdego dnia przez 2-3 h odbywają się bezpłatne zajęcia i warsztaty.
Dodatkowo przez cały sezon oferować będziemy dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko.
Poniżej przykładowy warsztatowy, wakacyjny rozkład*.

*zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu. 

PLAC ZABAW

BASEN

GRY ZESPOŁOWE

MIEJSCE NA OGNISKO

ROWERY

WĘDKOWANIE

WIATA GRILLOWA

SPRZĘT PŁYWAJĄCY

Warsztaty

Uśmiechnięta twarz dziecka nadaje sens naszej pracy. Wyznajemy zasadę… dzieci dzieli się na czyste i szczęśliwe.

Warsztaty i zajęcia, które odbywają się w naszym letnisku służą temu aby rozbudzić dziecięcą ciekawość w świecie przyrody, nabyć nowych doświadczeń, uczyć ale przede wszystkim świetnie się bawić w gronie innych dzieci.
Spotykając się z dziećmi bazujemy na atrakcjach niszowych tj. leśny survival, leśna sensoryka, zielone rękodzieło, gry w naturze, przyrodnicze spacery edukacyjne. W naszych wakacyjnych programach nie brakuje jednak powszechnie lubianych animacji. Bazujemy na bogatym programie gier i zabaw oraz wiedzy i sprzęcie, które w naturalny sposób angażują i ciekawią dzieci.

ZIELONE WARSZTATY

ZABAWY TERENOWE

RODZINNE SPOTKANIA

ZAJĘCIA SPORTOWE

Bezpłatne
WARSZTATY

dla dzieci

Poniedziałek- Piątek
2-3 GODZINY

Zajęcia w cenie pobytu (dziennie)

+ Zajęcia dodatkowe płatne
= 5-6 GODZIN

Atrakcji dla dzieci (dziennie)

W CENIE POBYTU
-Zajęcia plastyczno-artystyczne
-Zajęcia sportowo-rekreacyjne
-Warsztaty i zabawy plenerowe
-Rodzinne spotkania aktywne
-Zajęcia taneczne- Zumba
-Tańce wygibańce dla dzieci

PONADTO DLA CHĘTNYCH *(dodatkowe/płatne)
-Dmuchańce-skakańce
-Paintball Splatmaster (dla dzieci), Paintball laserowy, wystrzałowa strzelanka- repliki broni
-Pif-paf- Archery Tag, Nerfy, Bumper ball
-i wiele więcej…

I JESZCZE DLA CHĘTNYCH  *(dodatkowe/płatne)
W okresie lipiec/ sierpień na terenie naszego obiektu odbywają się wakacyjne warsztaty. Każdy dzień to 9 godzin świetnej zabawy w plenerze! Minecraft, Fortnite, Brawl stars i wiele innych fabuł w 100% na świeżym powietrzu (bez technologii).

*wybrane atrakcje dostępne zgodnie z proponowanym harmonogramem obowiązującym w trakcie pobytu w wybranym terminie wypoczynku.