Letnisko Spławie to doskonałe miejsce na połączenie rodzinnych wakacji nad morzem z pasją wędkowania. Nasze łowisko wędkarskie to idealne miejsce na naukę wędkowania dla najmłodszych. Całe rodzinny z radością korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu.

Nasze drewniane domki letniskowe położone są tuż nad stawem o wielkości blisko 1 ha. Każdy z domków posiada niezależny taras na ,którym nasi gości mogą oddać się pasji wędkowania. Istnieje również możliwość połowu z pomostu lub łódki.

Od kilku lat wspólnie z naszymi przyjezdnymi wędkarzami dbamy o jakość naszej wędkarskiej przystani. Goście nie ponoszą opłat za łowienie ryb i dbają o duże okazy wypuszczając je na wolność. Dzięki temu, w tej chwili możemy pochwalić się naprawdę imponującymi okazami. W naszym stawie znajdą Państwo takie gatunki ryb jak karp, lin, amur, karaś, orfę, szczupak, tołpyga.

Wędkarzu, dbaj o zdrowie i bezpieczeństwo naszych ryb. Przyjeżdżając na nasze łowisko, zaopatrz się w niezbędne do tego akcesoria tj. specjalna mata, środek do dezynfekcji ryb czy duży podbierak.

W miłej atmosferze wypoczynku rodzinnego,  przebywający u nas goście poławiają coraz to większe okazy ryb z danego gatunku, ustanawiając przy tym kolejne rekordy łowiska.

Aktualne rekordy to: amur- 7 kg/102 cm, karp- ok 15 kg, orfa 1,5 kg. Na potwierdzenie dokonań naszych gości zdjęcia w galerii poniżej.