Letnisko SPŁAWIE położone jest w urokliwym miejscu nad stawem, który okala las. Bliskość przyrody, cisza i spokój pomogą zrelaksować się Państwu i naprawdę wypocząć… Nasze letnisko to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz pasjonatom wędkowania.

Na terenie naszego Letniska znajduje się 10 drewnianych domków letniskowych (standard) o powierzchni 30 m2  mieszczące do 6 osób oraz oddane do użytku w 2017 roku nowe, o podwyższonym standardzie domki typu komfort przeznaczone dla 4-6 osób, o powierzchni 35 m2
W 2018 roku do dyspozycji gości oddane zostały domki typu premium o powierzchni 25 m2 przeznaczone do wypoczynku dla 2 osób.

Oferujemy Państwu domki usytuowane w bardzo spokojnej części Darłowa, z dala od miejskiego zgiełku. Każdy z drewnianych domków letniskowych posiada taras wychodzący na staw. Domki typu komfort znajdują się w ustronnym miejscu przy ścianie lasu z widokiem na staw. Domki typu premium usytuowane są w ciszy brzozowego lasku.
Przytulne oraz czyste domki zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek- zapraszamy do obejrzenia poszczególnych galerii.

DOMKI STANDARD
DOMKI KOMFORT
DOMKI PREMIUM

Do dyspozycji gości oddajemy dużą wiatę grillową gdzie organizujemy grillowe biesiady- galeria biesiadnej chaty.

Naszym atutem jest możliwość rodzinnego wędkowania, gdzie mogą Państwo oddać się tej pasji. Wędkowanie w naszym letnisku jest bezpłatne. Zachęcamy do obejrzenia strony wędkarstwo.

Na terenie naszego letniska mają Państwo dostęp do bezprzewodowego internetu wi-fi. Nasi goście mają możliwość bezpłatnego parkowania samochodu. Akceptujemy również zwierzęta.

Letnisko Spławie oferuje Państwu wypoczynek w kameralnych warunkach. Na pewno zależy Państwu na udanych wakacjach z rodziną, gdzie jedyną atrakcją nie będzie jedynie plażowanie. Nasze letnisko oferuje szerokie zaplecze rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, na dużej powierzchni bez tłoku kurortów nad samym morzem. Od morza dzieli nas ok 6 km, jednak dzięki temu otrzymują Państwo wiele atrakcji, które sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie w gronie najbliższych.

Przebywając w naszym mieście warto skorzystać z zabawy w aquaparku z kompleksem basenów z morską wodą, połowów dorsza na morzu, a także z licznych atrakcji jakie proponuje Darłowo w sezonie letnim.

 

Letnisko Spławie- domki letniskowe nad morzem. Wypoczynek i ciszę mamy w cenie!